Static Node Generator (1.0.0-beta9) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Size
af: Grootte

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Performance
af: Werkverrigting

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: Source
af: Bron

en: Apply
af: Pas toe
