Static Node Generator (1.0.0-beta9) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Size
cs: Velikost

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Performance
cs: Výkon

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: Source
cs: Zdroj

en: Apply
cs: Použít

en: Generate
cs: Generovat

en: Collapse all
cs: Sbalit vše

en: Bulk operations
cs: Hromadné úpravy

en: 1 item selected | @count items selected
cs[0]: 1 položka vybrána
cs[1]: @count položky vybrány
cs[2]: @count položek vybráno
