Static Node Generator (1.0.0-beta9) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Size
lt: Dydis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Performance
lt: Veikimas

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Source
lt: Šaltinis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Expand all
lt: Išskleisti visus

en: Collapse all
lt: Suskleisti visus

en: No items selected
lt: Įrašai nepasirinkti

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: 1 item selected | @count items selected
lt[0]: @count elementas pasirinktas
lt[1]: @count elementai pasirinkti
lt[2]: @count elementų pasirinkta
