Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Host
eo: Gastiganto

en: Send
eo: Sendu

en: Other
eo: Alia
