Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Host
fi: Isäntä

en: Send
fi: Lähetä

en: Other
fi: Muu
