Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Name
fr: Nom

en: Host
fr: Hôte

en: Send
fr: Envoyer

en: Other
fr: Autre
