Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Send
gu: મોકલો

en: Other
gu: અન્ય
