Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Send
hu: Küldés

en: Other
hu: Egyéb
