Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Email address
id: Alamat email

en: Message
id: Pesan

en: Name
id: Nama

en: Contact
id: Kontak

en: Send
id: Kirim

en: Other
id: Lainnya
