Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Other
ka: სხვა
