Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Host
lt: Serveris

en: Send
lt: Siųsti

en: Other
lt: Kiti
