Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Other
my: အခြား
