Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: Contact
oc: Contacte

en: Host
oc: Òste

en: Send
oc: Mandar

en: Other
oc: Autre
