Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Message
fa: پیغام

en: Name
fa: نام

en: Contact
fa: تماس

en: Host
fa: میزبان

en: Other
fa: ساير
