Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: Contact
sq: Kontakti

en: Send
sq: Dërgo

en: Other
sq: Tjetër
