Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Message
th: ข้อความ

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Host
th: โฮสต์

en: Send
th: ส่ง

en: Other
th: อื่นๆ
