Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Message
tr: İleti

en: Name
tr: İsim

en: Contact
tr: İletişim

en: Host
tr: Sunucu

en: Send
tr: Gönder

en: Other
tr: Diğer
