Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Host
hy: Հոսթ

en: Send
hy: Ուղարկել
