Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Contact
lv: Kontakti

en: Host
lv: Serveris

en: Send
lv: Sūtīt

en: Other
lv: Citi
