Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Contact
uk: Контакт

en: Host
uk: Хост

en: Send
uk: Надіслати

en: Other
uk: Інше
