Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Contact
az: Kontakt

en: Other
az: Digər
