Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: Contact
mr: संपर्क

en: Send
mr: पाठवा
