Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Message
pt: Mensagem

en: Name
pt: Nome

en: Contact
pt: Contato

en: Host
pt: Servidor

en: Send
pt: Enviar

en: Other
pt: Outros
