Static Suite (1.0.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: yes
fa: بله

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Delete group
fa: حذف گروه

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: view
fa: مشاهده

en: Logs
fa: وقایع ثبت شده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: no
fa: خیر

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: User name
fa: نام کاربری

en: File settings
fa: تنظیمات پرونده

en: About
fa: درباره

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها

en: URI settings
fa: تنظیمات آدرس
