Static Suite (1.1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: yes
ca: sí

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Delete group
ca: Esborra el grup

en: Log
ca: Registre

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Download
ca: Baixa

en: view
ca: mostra

en: Scheme
ca: Esquema

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Done
ca: Fet

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Advanced
ca: Avançat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Not available
ca: No disponible

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: File settings
ca: Paràmetres de fitxer

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Export format
ca: Format d'exportació

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: An error has occurred.
ca: Hi ha hagut un error.

en: String not found.
ca: No s'ha trobat la cadena.

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Stream wrapper
ca: Embolcall del sistema

en: URI settings
ca: Paràmetres de l'URI
