Static Suite (1.1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (53 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: yes
hu: igen

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Delete group
hu: Csoport törlése

en: Log
hu: Napló

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Download
hu: Letölt

en: view
hu: megtekintés

en: Scheme
hu: Séma

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Label
hu: Címke

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Format
hu: Formátum

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Files
hu: Fájlok

en: no
hu: nem

en: Done
hu: Kész

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Advanced
hu: Haladó

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: User name
hu: Felhasználónév

en: File settings
hu: Fájl beállítások

en: Storage
hu: Tárolás

en: Export format
hu: Export formátum

en: About
hu: Leírás

en: Started
hu: Indult

en: Regular Expression
hu: Reguláris kifejezés

en: Uses
hu: Használat

en: Edit configuration
hu: Beállítások szerkesztése

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: An error has occurred.
hu: Hiba történt.

en: String not found.
hu: A karaktersorozat nem található.

en: Last modification date
hu: Utolsó módosítás dátuma

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Raw data
hu: Nyers adat

en: Aborted
hu: Megszakítva

en: Unique ID
hu: Egyedi azonosító

en: URI settings
hu: URI beállítások
