Static Suite (1.1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: yes
sk: áno

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Delete group
sk: Vymazať skupinu

en: Log
sk: Záznam

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Download
sk: Prevziať

en: view
sk: zobraziť

en: Scheme
sk: Schéma

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Path
sk: Cesta

en: Files
sk: Súbory

en: no
sk: nie

en: Done
sk: Hotovo

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Warning
sk: Varovanie

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Not available
sk: Nedostupné

en: User name
sk: Meno používateľa

en: File settings
sk: Nastavenia súborov

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Export format
sk: Formát exportu

en: About
sk: Informácie o

en: Started
sk: Začaté

en: Uses
sk: Používa

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: An error has occurred.
sk: Vyskytla sa chyba

en: String not found.
sk: Reťazec nenájdený.

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: URI settings
sk: URI nastavenia
