Static Suite (1.1.0-rc3) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: yes
af: ja

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Delete group
af: Skrap groep

en: Log
af: Logboek

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Download
af: Laai af

en: view
af: bekyk

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: File settings
af: Lêer-instellings

en: String not found.
af: String nie gevind nie.
