Static Suite (1.1.0-rc3) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: yes
am: አዎ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: view
am: ትይታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Provider
am: አቅራቢ

en: An error has occurred.
am: ስህተት ተፈጥሯል።

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች

en: URI settings
am: የዩአርአይ ቅንብሮች
