Static Suite (1.1.0-rc3) - en to hr translation catalogue (39 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: yes
hr: da

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Delete group
hr: Izbriši grupu

en: Log
hr: Dnevnik

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Download
hr: Preuzimanje

en: view
hr: prikaz

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Format
hr: Oblik

en: Path
hr: Putanja

en: Files
hr: Datoteke

en: no
hr: ne

en: Done
hr: Gotovo

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Advanced
hr: Napredno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: File settings
hr: Postavke datoteke

en: Storage
hr: Spremnik

en: About
hr: Opis

en: Started
hr: Započeto

en: Uses
hr: Uporaba

en: An error has occurred.
hr: Došlo je do pogreške.

en: String not found.
hr: Struna nije pronađena.
