Static Suite (1.1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: yes
jv: ya

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Enabled
jv: Urip

en: Download
jv: Undhuh

en: view
jv: tampilan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: no
jv: ora

en: Done
jv: Rampung

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Warning
jv: Weling

en: Advanced
jv: Mahir

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani

en: An error has occurred.
jv: Ānā kesalahan.

en: String not found.
jv: Tembungé ora ditemokna.
