Static Suite (1.1.0-rc3) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: yes
nn: ja

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Download
nn: Last ned

en: view
nn: vis

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: no
nn: nei

en: Configuration
nn: Oppsett

en: File settings
nn: Filinnstillingar

en: An error has occurred.
nn: Ein feil er oppstådd

en: String not found.
nn: Strengen vart ikkje funnen.
