Static Suite (1.1.0-rc3) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: no
pa: ਨਹੀਂ
