Static Suite (1.1.0-rc3) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Files
sr: Фајлови

en: no
sr: не

en: Provider
sr: Провајдер

en: An error has occurred.
sr: Дошло је до грешка.

en: Dependencies
sr: Зависности

en: URI settings
sr: <em>URI</em> подешавања
