Static Suite (1.1.0-rc4) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: yes
da: ja

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Delete group
da: Slet gruppe

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Download
da: Hent

en: view
da: vis

en: Scheme
da: Skema

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Export
da: Eksportér

en: Label
da: Etiket

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: Files
da: Filer

en: no
da: nej

en: Done
da: Færdig

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Warning
da: Advarsel

en: Advanced
da: Avanceret

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Provider
da: Udbyder

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Not available
da: Ikke tilgængelig

en: User name
da: Brugernavn

en: File settings
da: Fil-indstillinger

en: Storage
da: Lagring

en: Export format
da: Eksportformat

en: About
da: Om

en: Started
da: Startet

en: Uses
da: Bruger

en: Edit configuration
da: Redigér indstillinger

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: An error has occurred.
da: Der er opstået en fejl.

en: String not found.
da: Tekststreng ikke fundet.

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: URI settings
da: URI-indstillinger
