Static Suite (1.1.0-rc4) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: yes
ht: Wi

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Files
ht: Fichye

en: no
ht: Non
