Static Suite (1.1.0-rc4) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Type
mk: Тип

en: yes
mk: да

en: Settings
mk: Поставки

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај

en: Global settings
mk: Глобални поставувања
