Static Suite (1.1.0-rc5) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: View
dz: སྟོན་

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: String not found.
dz: ཡིག་རྒྱུན་མ་ཐོབ།
