Static Suite (1.1.0-rc5) - en to fi translation catalogue (47 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: yes
fi: kyllä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Delete group
fi: Poista ryhmä

en: Log
fi: Loki

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Download
fi: Lataa

en: view
fi: näkymä

en: Scheme
fi: Skeema

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: Label
fi: Tunnus

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Format
fi: Muoto

en: Path
fi: Polku

en: Files
fi: Tiedostot

en: no
fi: ei

en: Done
fi: Tehty

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Warning
fi: Varoitus

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: File settings
fi: Tiedostoasetukset

en: Storage
fi: Tallennus

en: Export format
fi: Viennin tiedostomuoto

en: About
fi: Tietoja

en: Started
fi: Aloitettu

en: Uses
fi: Käyttää

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: An error has occurred.
fi: Tapahtui virhe.

en: String not found.
fi: Merkkijonoa ei löydy.

en: Last modification date
fi: Viimeisin muokkauspäivämäärä

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: URI settings
fi: URI asetukset
