Static Suite (1.1.0-rc5) - en to fil translation catalogue (20 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: yes
fil: oo

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: view
fil: tingnan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Export
fil: Luwasin

en: Add
fil: Idagdag

en: View
fil: Tingnan

en: Path
fil: Landas

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: An error has occurred.
fil: May maling naganap.
