Static Suite (1.1.0-rc5) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: yes
is: já

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Delete group
is: Eyða hóp

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Enabled
is: Virkt

en: Download
is: Hala niður

en: view
is: skoða

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Export
is: Flytja út

en: Label
is: Merking

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Format
is: Stílsnið

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: Files
is: Skrár

en: no
is: nei

en: Warning
is: Viðvörun

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Storage
is: Geymsla

en: About
is: Um

en: An error has occurred.
is: Villa kom upp.

en: String not found.
is: Strengur fannst ekki.
