Static Suite (1.1.0-rc5) - en to oc translation catalogue (38 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: yes
oc: òc

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Log
oc: Jornal

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Enabled
oc: Activat

en: Download
oc: Telecargament

en: view
oc: veire

en: Scheme
oc: Esquèma

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Export
oc: Exportar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Files
oc: Fichièrs

en: no
oc: non

en: Done
oc: Acabat

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Warning
oc: Avertiment

en: Advanced
oc: Avançat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Not available
oc: Pas disponible

en: File settings
oc: Paramètres dels fichièrs

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: An error has occurred.
oc: Una error s'es produita.

en: String not found.
oc: Tèrme pas trobat.

en: Last modification date
oc: Data de la darrièra modificacion
