Static Suite (1.1.0-rc5) - en to th translation catalogue (33 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: yes
th: ตกลง

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Export
th: ส่งออก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: Format
th: รูปแบบ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: no
th: ไม่

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Warning
th: การเตือน

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Not available
th: ไม่พร้อม

en: File settings
th: การตั้งค่าไฟล์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Started
th: เริ่มสอบเมื่อ

en: Uses
th: ใช้

en: An error has occurred.
th: มีัปัญหาเกิดขึ้น

en: String not found.
th: ไม่พบข้อความ
