Static Web (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Author
fil: May akda

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: Dashboard
fil: Dashbord
