Static Web (1.1.0-beta1) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: סטטוס

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Project
he: פרוייקט

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Off
he: כבוי

en: Domain
he: דומיין

en: Table
he: טבלה

en: Banner
he: באנר

en: Authored on
he: בתאריך

en: Token
he: אסימון

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Changed
he: השתנה

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Card
he: קלף

en: Alert
he: אתרעה
