Static Web (1.1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (39 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: Author
ja: 投稿者

en: List
ja: リスト

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Administration
ja: 管理

en: On
ja: オン

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Project
ja: プロジェクト

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Text
ja: テキスト

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Off
ja: オフ

en: Domain
ja: ドメイン

en: Table
ja: テーブル

en: Banner
ja: バナー

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Token
ja: トークン

en: Domain ID
ja: ドメイン ID

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Changed
ja: 変更済

en: Zone ID
ja: ゾーン ID

en: Add Page
ja: ページの追加

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Account ID
ja: アカウント ID

en: Card
ja: カード

en: Alert
ja: 警告

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
