Static Web (1.1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Project
ku: پرۆژە

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Table
ku: خشتە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
