Static Web (1.1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Domain
mn: Домэйн

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Dashboard
mn: Самбар
