Static Web (1.1.0-beta1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Author
se: Čálli

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: Created
se: Almmuhuvvon
