Static Web (1.1.0-beta2) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
